Únor 2009

Třídění sbé..x)

28. února 2009 v 18:26 Koš
ČaUkY.. Tak jsem se rozhodla že roztřídím sbéčka.. Takže kdyby měl někdo nějakej problém zase tak napište do komentáářů a společně ho vyřešíme..Tak jdeme na to..x)
cč↓

Na téma:ICQ... X)

28. února 2009 v 17:58 Picty, colorky
To jsou upe bomba obrázky žejo?..

Na téma:Kačíí...x)

28. února 2009 v 17:54 Picty, colorky
Myslím že už tu jednu mám, ale jako Kusovku...Je jich málo,ale stojí za to..x) Žeo??

Pixelky- Myši k pc... x)

28. února 2009 v 17:51 Picty, colorky
Kopíruj s mým zdrojem.
28.02.2009

28. února 2009 v 11:13 No ne škola. a moje kecy
Ahoj...Tak co jak se mááte..? A co máte dneska v plánu??Tyjo já vůbec nevim co budu dělat..Měli jsme jet do Liberce,ale já nejedu.:D no coment... No mám se fajn no.... Ale nějak mě bolej záda,ale vůbec nevim z čeho tyjo...Vážně ne.. x( Jakto..? :D NO tak já končím já vůůbec nevim co psát a stejně máte doost.. !! TAK PAPÁ.. !:D

27.02.2009.. xú

27. února 2009 v 19:46 No ne škola. a moje kecy
Ahoj... Tak co jakpak se máte dneska??A co se u vás stalo? U mě je dneska dobře no.Dneska byla ve škole i sranda,ale jsem ráda , že už je konečně víkend.. Jupí... No dneska jsme psali písemku z matematiky,ale myslim si , že jsem dopadla dobře.smajlíkTeda dopadnu snad dobře.smajlík Psala jsem mýmu sousedovi výsledky.A on mi vypočítal jeden příklad..smajlíkLol..Taky maso žeo? No..Pak jsme měli ještě Češtinu, Tv, Ájinu, Chemii a ORV.. NO docela dobrej den, ale kromě tý chemie a orv..:ovonaj:To byly poslední dvě hodiny a to nikdy moc neutíká.:ovonaj:.To jenom koukáme všichni na hodiny a prostě at už končíííme.. smajlík..Pak jsem šla s Máňou na námko a na autobus... No zase jsme poklábosily.Takže taky brý,ale ona jezdíí někam jinam než já.Takže blbý no.:neja:. Musí tam čekat ještě dýl než já.. smajlíkTak hele já dneska už nic nepřidám jou?Tak papá..A zítra přijdu asi ráno.Tak ahojky.. :bye:


už zase zpátky..

27. února 2009 v 17:23 No ne škola. a moje kecy
Ahojky..Tak jsem asi zase zpátky. No já jsem vám to řikala, že to dlouho nebude,ale musim si zase najít zpátky tu lásku k blogu a začít něco každej den přidávat.No teď ale moc není nálada a ani čas. MáM totiž hrozně práce se školou..No hrozně moc ale.... A to mě nebaví,ale musim prostě..Potřebuju mít dobrý vysvědčení.No takže já vás dneska oběhnu... Tak papá..A doufám že jste rádi, že jsem zpátky..
Papá...Vaše *Michalka*


POZASTAVUJI..

25. února 2009 v 17:03 Koš
Ahoj..Podle toho názvu asi víte že se něco děje..Já prostě nestíhám a tak musim pozastavit, protože toho mám moc.Chodim ven a prostě škola.. a ani mě nebaví blog teď, ale já se snad někdy vráátím no..Nevím na jak dlouho a proto sbéčka prosím,aby si mě nemazali ok?? já jsem tak do konce týdne tady,.MOŽNÁ V SOBOTU...a NEBO TAKY AŽ PŘÍÍŠTÍ TÝDEN OK?tak čuus..

PoMoC.. x)

22. února 2009 v 11:29 Koš
Ahoj..Já bych potřebovala pomoc od váás.. :-) Máme s HašleRqOU BLOG A jaksi tam moc lidí nechodí..Tak kdyby jste se tam mrkli a napsali koment..Budu vám moc vděčná..Díky..
Blog je TadyPoznej se... x)

22. února 2009 v 10:24 Koš
1. Jsi hezký ?
ano - 1 bod
ne - 0 bodů

2. Jsi chytrý ?
ano - 1 bod
ne - 0 bodů

VYHODNOCENÍ:
2 body: Jsi hezký a chytrý
1 bod : Jsi buď hezký nebo chytrý
0 bodu: Jsi škaredý debil22.02.2009.. x) EhM.. :(

22. února 2009 v 10:15 No ne škola. a moje kecy
Ahoj.Tak mi končej prázdniny.To je hnus...Že?Mno tyjo se mi tak nechce do školy.. x( Vůbec jako.. Prostě tam upe nuda.Akorát na výtvarku se těšim.Možná, protože je jenom jednu hodinu a až poslední.Takže ta mi ani nnijak nevadí.Ani matematika mi neva no. Takže to není tak strašný, ale pak máme taky zemák, děják, češtinu atd.. x( Mno to je teprve.. x( Tak hele jáá sem něco přidám a oběhnu sbénka jo?Tak papá..x)