Listopad 2008

Pozastavuju.. :-)

26. listopadu 2008 v 19:26 Koš
Ahoj lidi.. tak já nemám čas no, takže tenhle blooooog pozastavuju, takže nebudu obííhat sbééčka a prostě nic noo! tak se nezlobte,ale fakt ne. tak ppá.. ::(:(:( p.s - nebudou ani nové čláánky, takže nic noo.. :-) Já jen aby se tu neobjevily komentááře tyou: ruším s tebou spřátelení nic nedáváwš na blog.. ok?

Písnička z lets dance.. :-*

26. listopadu 2008 v 19:20 Nějaký videjka....
Jůůwa. Jak jsem koukala na filmík tak se mi tam líbila písnmička no.. :) Teda ono jich je vííc. takže vám je sem dám ok? :-) Jsou to pecky.. :) a nebo jenom víídka ok? :)
cč↓↓

26.11.2008

26. listopadu 2008 v 19:11 No ne škola. a moje kecy
Ahoj lidi. Tak jakpak je..? U mě to docela jde no,ale tak jakš takš to jde..... No hele já dneska sem nic psáát nebudu, protože se mi nechce ok? No já sem dám jenom obráázky.. Tak pááá.:-)

25.11.2008

25. listopadu 2008 v 18:00 No ne škola. a moje kecy
Ahoj lidiičky..:-) Tak jakpak je..? Nou mě dneska jako upe nejvííc..:-) jsem si konečně koupila bootky.. protože já chodila v letních gumách normálně a studěly mě nožiičky,ale mám nike takže docela to šloa,le mamka nadáávala že si enumík vybrat.. tak je mám.. :Dno twed jsem se znova koukala na lets dance..:-) Upe boožíí filmík..:-) dopioručuji. jak jedniička tak i ta dvojka no,ale spíš v tý jedničce upe mrda písničky..:-) Ted jsem si stááhla další..:-) ten žereme te film vid Péto..? :-)
No a taky upe den, protože zíttra máme školu až od 8.30 a ještě k tomu se tenhle tejden už neučíme.. zítra jdeme na exkurzi z chemie,,:D:D no a ve čtvrtek a pátek máme na starost nějaký den pro dtuháky myslim..:) budemd dělat heloween.. sice pozdě,alwe bude to stát za to jako.. :D:D budou mrdy tohlle..:-) ale tenhle týýden nemám ani náladu na blog a ani nevím proč. chtěla bych začíít chodit na nějakej kroužek.:-) ale nevím na co.. :D:D no.. D::D ale vůůbec jako.. na nějakej sport nebo tak.. :-)nom tak se mějte ppáá
cč pls.. ↓

Nestiihnu to..:-)

24. listopadu 2008 v 20:55 Moje SB
No jejda.. :) Tak já se omloubám páár zbylým sbééčkům.. já jsem nestiihla všechny objehnout,ale zítra vám to nsad vynahradíím..:-) Jou? no..:-) Tak papá. já pádim jde sem brááška. :)


Čiči..:)

24. listopadu 2008 v 17:40 Picty, colorky24.11.2008

24. listopadu 2008 v 17:37 No ne škola. a moje kecy
Ahoj lidí. Tak ják je? No u mě too jde no,ale ted jsem nějaká unavená..Jsem dneska koukala na Lets dance 1 a za chvilku jdu i na dvojku. se těším.. No a vy viděli jste to?:-) Jinak taky máme doma letopisynarnie ale na to se koukat dneska nechci noo.:) No a co jinak? no u mě ani nic..:) dneska jsem dostala čtyři jedničky.. a to dvě z Ájiny a dvě z dějáku..:-) Bylo taky na čase..:-) z Ájiny je to dobrýý no a z dějáku se to šikne že..? :)¨no si myslim že u každéého..:-) Dneska byl ve škole hroznáá nuda.. to ani neutíkalo jako jindy no,ale nevím proč..:-( prostě blbej den no..:(:(:( chjo..:-) no a cö vám? utíkalo? si myslim že jenom přestáávky utííkaj neboli spíš ujížděj. zítra mám odpolku a od středy se moc neučíme. něco pořádámě pro malý děti. jouva...:-) Kruutý.notak se mějte ahoj.. P.S- sbééčka objehnu až po 20:00 hodin.:) ok? :) taK PPÁ..

Návštěvnost juj..:-)

24. listopadu 2008 v 17:31 Koš
Pondeli: 86
Utery: 52
Streda: 63
Ctvrtek: 58
Patek: 65
Sobota: 69
Nedele: 68

Celkem: 461
Jůůwa dííky moc..:-)

Jůwa..

23. listopadu 2008 v 19:30 No ne škola. a moje kecy
Ahoj.. hele lidéí. já dneska nestihnu objehnout sbíčka. ok? Protože jsme jeli domů a seděli jsme v autě 2.30 hodin..:( no jako..:( protože sněžilloo a klousala silnice.!:) a my to máme k babice daleko.. jinak jezdíme asi za jednu hodinu a 50 minut no,ale dneska jsme jeli dlouho a TO JSME se museli ještě vracet, protože tam byla nějaká spušt stěhu.. padal tam sníh z nějakýých strání a prostě tam se nedalo projet..!:) tak jsme to otočili a jeli zpět.. :-) Jsem ráda, že jsme dojeli dobře, protože jsme se docela bálli jak dojedeme.:) hlvně do tý prahy protože tam byly prej ráno bouračky bo co, ale hoodně noo.. no a v sobotu se na d1 srazilo 16 aut.. taky pecky. ještě že jsme tam nebyli..:-) NO..:) tak se mějte a snad zíítra objehnu sbéčka.. ale nejsem si jistá, protože jdu do knihovny a musím dělat referát. tak pá..:)

Hodnocení pro TerusQaA

23. listopadu 2008 v 19:20 Koš
Ajuj.. Tak další človííček se přihlásil do hodnoceníí. Tak sem koukni a napiš koment jestli se ti to zdá bo né.:-)
cč↓↓

oD VEVE-VERUNKY.. :- )

23. listopadu 2008 v 13:48 Diplomy( moje i vaše)

TAK MOC DÍKY.. :) JSEM PRINCEZNA
I BEZ SOUTĚŽE..:-)23.11.2008

23. listopadu 2008 v 13:32 No ne škola. a moje kecy
Hoj lidí..!:) Tak ják je? :-) no u mě to jde,ale jsem vymrzlá z venku..!:( Před chvílí jsem přišla a je mi ziima. :D:DNo...... je tam sněhuu docela dost no a u váás? ale ted nejsem doma no, takže nic moc. :-) Už asik nemůžu ven, protože mám rýmu a asi nejdu zítra do školy..:-/ protože jsem se vůbec nevyspala..:-)No, ale to neřešte.. JInak jste m,ě někteříí naštvali s tou blogovou princeznou no.. Tak jako nejdříív si to přečtětte a ´pak se tam, zapište...:-) Jou? no tak pá.

Princezna blogu..:-)

22. listopadu 2008 v 14:11 | Celebrity |  Soutěže
Ahoj lidí. Takže jsem se rozhodla že budeme pořádat takové soutěže..:) Ted jsem navrhla soutěž o nejhezčí m,ajitelku blogu- princeznu blogu.
Cč↓↓

New sbé Berry

22. listopadu 2008 v 10:27 Moje SB
Ajuj..!:)Tak mám new sbéčko. Tohle je poslední, protože já už fakticky nestíhám...!: Protože jsem jedno sbí smazala tak mám enw no..!:) takže pá..
Blog: Zde- bloček je krásnej,p rotože tam je Hanna Beth a já jí prostě miluju.. ♥♥♥
Spokojnost: Tak tohle sbéčko je dobrý. Už jsem s nim byla spřátelená a mám s ní zkušenost a myslím si že bude fajne.!:-) ♥♥